חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בלוג

גבאי סוכנות לביטוח סוכנות השנה בענף ביטוח הבריאות

גבאי סוכנות השנה

אסף גבאי, סמנכ"ל ומנהל מחלקת הסדרים פנסיוניים: "הסוכנות מאמינה כי ההשקעה במשאב האנושי היא החלק החשוב ביותר. משכך, בשנת 2020 הסוכנות תגדיל את תקציב הרווחה של העובדים וכן תשקיע כסף בהשתלמות מקצועית לעובדים"

הנימוקים לזכייה

גבאי סוכנות לביטוח מעניקה שירות לעשרות אלפי מבוטחים בעלי פוליסות בריאות קבוצתיות. הליך הצירוף שמעניק צוות הסוכנות הינו פרטני לכל עובד ובני משפחתו. מספר המבוטחים בקולקטיבים שלה, הכולל בין היתר את דואר ישראל, מד"א, עיריות שונות והמוסד לביטוח לאומי, צמח השנה ב-3% בעוד מספר מבוטחי הפרט זינק ב-13%.

הופתעת מהזכייה של הסוכנות בתואר?

"אלמנט ההפתעה אינו רלוונטי מבחינתי. הסוכנות פועלת, משקיעה וגדלה בתחום ביטוח הבריאות. קבלת התואר משקפת עבודה מאומצת לאורך השנים".

הסוכנות מתמחה בביטוחי בריאות קולקטיביים. מה היקף הפעילות שלכם בתחום?

"הסוכנות מבטחת כ-15 קולקטיבים ונותנת שירות ל כ-100,000 מבוטחים".

האם נכון לומר שתחום הבריאות הוא התחום הצומח באופן משמעותי יותר מתחומים אחרים שאתם פועלים בהם? כיצד זה בא לידי ביטוי?

"כידוע, הסוכנות פועלת בשלושה תחומים עיקריים: ניהול הסדרים פנסיוניים, אלמנטרי וביטוחי בריאות קולקטיביים. הסוכנות צומחת וגדלה בכל התחומים, בהתאם לתוכניות העבודה, אולם באופן יחסי אפשר לראות גדילה משמעותית ביותר בתחום ביטוחי הבריאות".

ב-2019 שמה הסוכנות דגש על פיתוח אתר האינטרנט והשקיעה משאבים ברשתות החברתיות. ממה נבעה הנחיצות שראיתם בפיתוחים הללו?

"כידוע, אנו משרתים את לקוחותינו. ראינו כי ישנה חשיבות גדולה מול המבוטחים בנוכחות ברשתות החברתיות, הכוללת בין היתר את שדרוג אתר האינטרנט ותחזוקה שוטפת של עמודי פייסבוק ואינסטגרם.

המבוטחים שלנו מעוניינים לקבל מידע ישיר ומידי לטלפון החכם שלהם ובדרך זאת אנו מתקשרים עמם על בסיס יומיומי.

מעבר לתקשורת זו, אנו מפיצים ללקוחותינו עיתון לקוחות אינטרנטי ובו אנו מדווחים להם על שינויים בענף בכלל ופעילות הסוכנות בפרט".

אילו פיתוחים עצמאיים וחדשניים היו לסוכנות ב-2019 בכל תחומי פעילותה?

"הסוכנות משקיעה משאבים רבים בתחום עבודות קבלניות, מפתחת בתחום מוצרים ייעודים לקבלנים – במיוחד בתחום התמ"א 38.

כמו כן, נותנת חסויות והרצאות רבות לרשויות המקומיות ולקבלנים, תוך דגש על מענה מקצועי. נמשיך בפעילויות אלה גם בשנה החדשה".

מהן התכניות של גבאי סוכנות לביטוח לשנת 2020?

"הסוכנות מאמינה כי ההשקעה במשאב האנושי היא החלק החשוב ביותר. משכך, בשנת 2020 הסוכנות תגדיל את תקציב הרווחה של העובדים וכן תשקיע כסף בהשתלמות מקצועית לעובדים.

תכניות העבודה של הסוכנות משקפות יעדי גידול בכל התחומים תוך שימת דגש על הפעילות העסקית הנרחבת שלנו בשלושת תחומי הפעילות. לגבי פיתוחי מוצרים, אנו מעדיפים שלא להרחיב על מספר פיתוחים שנמצאים בתהליך ועליהם עוד ידובר בהמשך השנה".

לצפייה במאמר כפי שהתפרסם בעיתונות עדיף לחץ על הקישור:

http://www.anet.co.il/includes/3dmag/shavuondigital/magazine_veida/42/index.html

מעוניין ליצור קשר?

השאר פרטים והמומחים שלנו יחזרו אלייך בהקדם