שאלות ותשובות

בעמוד המופיע לפניכם, ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות המופנות לנציגי השירות הטלפוני שלנו לאורך כל ימות השנה. 

ביטוח עסקי

ביטוח מסוג זה מיועד למחזיקי משרה בכירה ודירקטורים בחברות פרטיות, ציבוריות וממשלתיות, לרבות, עמותות, רשויות מקומיות וכדומה. ביטוח זה נועד למתן כיסוי ביטוחי בכל הנוגע לאחריותם האישית של נושאי המשרה הבכירה והדירקטורים הפועלים בחברה ו/או מטעמה. 

ביטוח זה מכסה אובדן רווחים שנגרמים לעסק המבוטח בעקבות השבתת העסק כתוצאה מאירוע מכוסה.
ביטח זה חיוני ביותר שכן מטרתו היא החזרת העסק לפעילות מלאה לאחר שנגרם נזק לרכוש.
לדוגמא: מכונה שניזוקה יכולה לגרום להשבתת העסק ובעקבות כך להפסד הכנסות בסכומים גבוהים מאוד, הפסד לקוחות וכדומה.
ניתן לבחור בתקופות שיפוי שונות בתאם לאופי וצרכי העסק.

ביטוח רכב ודירה

הפרמיה בביטוח רכב נקבעת בהתאם לנתונים ומאפיינים שונים של הנהג המבוטח וכלי הרכב, לרבות, סוג הרכב, שנת ייצור, מספר הנהגים העתידים לעשות שימוש ברכב, גיל הנהג הצעיר ביותר, היסטורית תביעות ביטוח רכב במהלך השנים האחרונות, היקף מערכות האבזור והבטיחות ברכב ועוד. 

 

ביטוח המשכנתא הינו ביטוח ייעודי לנוטלי הלוואות משכנתא לצורך רכישת נכס. ביטוח זה איננו כולל מרכיבי כיסוי בגין תכולת הנכס אלא רק עבור נזקים למבנה הנכס. אצלנו בגבאי סוכנות לביטוח תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי ביטוח בתחום ביטוח דירה, לרבות, ביטוח משכנתא אליו מתווסף ביטוח תכולה.

ביטוח חיים ופנסיה

גם קרנות הפנסיה וגם ביטוחי המנהלים הינם אפיקי חיסכון לטווח הארוך בעלי מטרה משותפת: צבירת חיסכון פנסיוני לגיל פרישה. יחד עם זאת, קיימים הבדלים מהותיים בין מסלולי החיסכון השונים בקרנות הפנסיה אל מול מסלולי החיסכון הפנסיוני באמצעות ביטוחי המנהלים. להיכרות מעמיקה עם ההבדלים בין שני המסלולים אנו ממליצים גם לכם להיוועץ עם משווקי ההסדרים הפנסיונים הפועלים בחברתנו ולקבל מהם את המידע המקיף והמקצועי ביותר אשר יאפשר גם לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע לזהותו של המסלול הפנסיוני הנכון והיעיל ביותר עבורכם ברמה האישית. 

ביטוחי חיים מסוג ריסק משווקים על ידי חברות הביטוח השונות למבוטחים עד גיל 64. יחד עם זאת ישנם מקרים בהם ניתן לרכוש פוליסת חיים גם לאחר גיל זה והדבר מותנה בתנאי הפוליסה וכפוף למצבו הבריאותי של המבוטח. 

ביטוח בריאות

הביטוח המשלים של קופת החולים הוא עוד רובד המעניק כיסויים מסויימים במסגרת השירותים של קופת החולים. מעבר אליו, הביטוח הפרטי מוסיף כיסויים שלא קיימים בשירותי קופת החולים וכן מאפשר לך לקבל שירותים מהרפואה הפרטית בארץ ובעולם. אנו ממליצים לפנות למומחים שלנו לבדיקת הצרכים הביטוחיים שלך ולהתאים חבילה במיוחד עבורך. 

תלוי, בביטוח בריאות פרטי ישנם כיסויים החופפים לביטוח המשלים שיש בקופה אך קיימים גם כיסויים שלא קיימים כלל בקופה. לכן, יש לפנות למומחים שלנו לקבלת תשובה אישית מותאמת עבורך.