חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח חיים פנסיה

ביטוח משכנתא

אנחנו בגבאי עוסקים ומתמחים במתן פתרונות ביטוח ייעודיים לכל מטרה, לרבות, ביטוחי משכנתא הנדרשים לכל רוכשי הדירות באמצעות הלוואות משכנתא.

מידע נוסף >

קרן פנסיה

אצלנו ב-גבאי סוכנות לביטוח, ממתינה גם לכם מחלקת הסדרים פנסיונים המתמחה במתן שירותי הכוונה פנסיוניים והקמתם של מסלולי חיסכון לגיל פרישה באמצעות קרנות פנסיה שונות.

מידע נוסף >

ביטוח מנהלים

במחלקת ההסדרים הפנסיונים העומדת לרשותכם ב-גבאי סוכנות לביטוח, תוכלו למצוא ידע מקצועי מורחב וניסיון מעשי בכל הנוגע להקמתם של ביטוחי מנהלים לשכירים ולעצמאיים שביניכם.

מידע נוסף >

קופת גמל

אצלנו ב-גבאי סוכנות לביטוח ממתינה גם לכם מחלקת שירותים פיננסים המתמחה בבחירת מסלולי חיסכון והשקעה שונים הכוללים בין היתר קופות הגמל השונות.

מידע נוסף >

קופת גמל להשקעה

אצלנו ניתן להצטרף לתוכנית קופת גמל להשקעה!  מכשיר חיסכון המאפשר לציבור הרחב לחסוך באופן עצמאי ומתאימה במיוחד למי שמעוניין בתכנון פיננסי לקראת פרישה מעבודה!

מידע נוסף >

תוכנית חיסכון פרטית

מעוניינים למנף את הכסף הפנוי העומד לרשותכם או לחסוך את כספיכם באפיקי חיסכון והשקעה מניבי תשואה? זה הזמן להכיר את מסלולי החיסכון אצלנו בגבאי.

מידע נוסף >

תכנון פרישה

מצויים לקראת גיל פרישה לגמלאות או עתידים לצאת לפנסיה מוקדמת במהלך השנים הקרובות? אצלנו בגבאי תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים מקצועיים המיועדים למטרות אלו.

מידע נוסף >