ביטוח חיים פנסיה

ביטוח משכנתא

אנחנו בגבאי עוסקים ומתמחים במתן פתרונות ביטוח ייעודיים לכל מטרה, לרבות, ביטוחי משכנתא הנדרשים לכל רוכשי הדירות באמצעות הלוואות משכנתא.

מידע נוסף >

קרן פנסיה

אצלנו ב-גבאי סוכנות לביטוח, ממתינה גם לכם מחלקת הסדרים פנסיונים המתמחה במתן שירותי הכוונה פנסיוניים והקמתם של מסלולי חיסכון לגיל פרישה באמצעות קרנות פנסיה שונות.

מידע נוסף >

ביטוח מנהלים

במחלקת ההסדרים הפנסיונים העומדת לרשותכם ב-גבאי סוכנות לביטוח, תוכלו למצוא ידע מקצועי מורחב וניסיון מעשי בכל הנוגע להקמתם של ביטוחי מנהלים לשכירים ולעצמאיים שביניכם.

מידע נוסף >

קופת גמל

אצלנו ב-גבאי סוכנות לביטוח ממתינה גם לכם מחלקת שירותים פיננסים המתמחה בבחירת מסלולי חיסכון והשקעה שונים הכוללים בין היתר קופות הגמל השונות.

מידע נוסף >

קופת גמל להשקעה

אצלנו ניתן להצטרף לתוכנית קופת גמל להשקעה!  מכשיר חיסכון המאפשר לציבור הרחב לחסוך באופן עצמאי ומתאימה במיוחד למי שמעוניין בתכנון פיננסי לקראת פרישה מעבודה!

מידע נוסף >

תוכנית חיסכון פרטית

מעוניינים למנף את הכסף הפנוי העומד לרשותכם או לחסוך את כספיכם באפיקי חיסכון והשקעה מניבי תשואה? זה הזמן להכיר את מסלולי החיסכון אצלנו בגבאי.

מידע נוסף >

תכנון פרישה

מצויים לקראת גיל פרישה לגמלאות או עתידים לצאת לפנסיה מוקדמת במהלך השנים הקרובות? אצלנו בגבאי תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים מקצועיים המיועדים למטרות אלו.

מידע נוסף >