חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קרן השתלמות

קרנות השתלמות ב-גבאי סוכנות לביטוח: פשוט משתלם יותר!

מגוון רחב של קרנות השתלמות ממתינות גם לכם במחלקת השירותים הפיננסיים של גבאי סוכנות לביטוח.
קרנות השתלמות הן אמצעי החיסכון היחיד בישראל במסגרתו החוסכים יכולים ליהנות מפטור מלא ממס על כספי החיסכון. עובדה זו הפכה את קרנות ההשתלמות השונות לאמצעי החיסכון הפופולארי והנפוץ ביותר בישראל למטרות חיסכון לטווח הקצר והבינוני.

במחלקת השירותים הפיננסיים העומדת לרשותכם ב-גבאי סוכנות לביטוח, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים מקצועיים המיועדים לבחירת קרן ההשתלמות המשתלמת ביותר עבורכם, כאשר כל השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו בתחום זה מבוססים על הליך השוואתי ודינמי בין מספר קרנות השתלמות שונות.

מעטפת השירותים הפיננסיים שלנו לבחירת קרן ההשתלמות המשתלמת ביותר עבורכם כוללת בין היתר:

• הגדרה מדויקת של מטרות החיסכון ומאפייני החיסכון
• בחירת מסלול החיסכון האופטימאלי ביותר עבורכם לטווח הקצר (עד 3 שנים) או לטווח הבינוני (עד 6 שנים) ו/או המשך החיסכון לאחר תום 6 שנות חיסכון
• מתן שירותי הכוונה אובייקטים בכל הנוגע לבחירת זהות הקרן בהתאם לפרמטרים מקצועיים כגון: רמת סיכון, תשואה ממוצעת לאורך השנים, גובה דמי הניהול וכדומה.
בנוסף, אנו מאפשרים לציבור החוסכים באמצעות קרנות השתלמות ליהנות ממעטפת ביטוחית מורחבת במסגרת הקמתן של פוליסות ביטוח ייעודיות לאורך כל תקופת החיסכון (ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה ומוצרי ביטוח נוספים המותאמים לצרכיו הביטוחיים של כל חוסך/ת).

יחס אישי

לכל מבוטח יש מנהל תיק אישי שמטפל בכל בקשותיו וצרכיו

מקצועיות ללא פשרות

לסוכנות עובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים בענף הביטוח המעניקים מניסיונם המצטבר למבוטחים

אמינות

הסוכנות דוגלת בשקיפות מלאה ויושר מול מבוטחיה

צוות מסור

לסוכנות צוות עובדים ותיק ומסור. רוב עובדי הסוכנות פועלים בסוכנות למעלה מ7 שנים ברצף!

קרנות השתלמות בהתאמה סקטוריאלית לשכירים ועצמאיים במשק

כסוכנות ביטוח בעלת ידע מקצועי וניסיון מעשי בענף הביטוח לעסקים, אנחנו ב-גבאי סוכנות לביטוח, מעמידים לרשותכם מגוון רחב של מסלולי חיסכון באמצעות קרנות השתלמות סקטוריאליות המותאמות לתחומי העיסוק השונים של כל אחד ואחת מביניכם, כולל התמחות מיוחדת בכל הנוגע להקמתן של קרנות השתלמות לעצמאיים.
חשוב לנו לציין שעוסק עצמאי רשאי לבצע הפקדות תקופתיות לקרן ההשתלמות אליה הוא הצטרף, ובנוסף, הוא זכאי לפטור מלא מתשלום מס הכנסה גם על ההקפדות לקרן וגם על רווחי הקרן הנזקפים לזכותו לארוך זמן.

הלקוחות שלנו עוזרים לנו לשאוף ליותר

מספרים עלינו

מעוניין בשירות זה?

השאר פרטים והמומחים שלנו יחזרו אלייך בהקדם