חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח רכב

ביטוחי רכב – לנוהגים ללכת על בטוח!

צריכים לחדש או לרכוש ביטוח לרכב?
אצלנו ב- גבאי סוכנות לביטוח, תוכלו למצוא מגוון רחב של פוליסות המותאמות לכל סוגי הרכבים ולכל צרכיו הביטוחיים של כל מבוטח/ת בהתאמה אישית מלאה!
כל סוגי הביטוחים לרכב במקום אחד.

ביטוחי רכב הם למעשה הגדרה כללית לכל סוגי הביטוחים המיועדים לבעלי רכבים פרטיים ומסחריים מכל סוג ודגם. במחלקת הביטוחים האלמנטאריים הפועלת אצלנו ב-"גבאי סוכנות לביטוח בע"מ", תוכלו למצוא מגוון רחב של פוליסות בענף ביטוחי הרכב, כאשר בין יתר הפוליסות המוצעות על ידינו תוכלו למצוא:
• ביטוח חובה
• ביטוח צד שלישי (צד ג')
• ביטוח מקיף לרכב
• ביטוח רכב לנהגים חדשים ו\או נהגים צעירים
• ביטוח רכבי חברה
• ביטוח רכבי יוקרה
• ביטוח משאיות ו-כלי צ.מ.ה (ציוד מכני הנדסי)

היתרון הביטוחי שלנו: פוליסות רכב בהתאמה אישית מלאה

ביטוחי הרכב המשווקים על ידינו ב- "גבאי סוכנות לביטוח בע"מ", מותאמים באופן אישי לכל צרכיו הביטוחיים של כל מבוטח/ת, וזאת בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים מקדימים הכוללים בין היתר את סוג ודגם הרכב, גיל וותק הנהג ועברו הביטוחי, מטרות השימוש בכלי הרכב וכדומה.
התכנון המקדים המיושם על ידינו למטרות הקמת פוליסות רכב, מאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו בענף ביטוחי הרכב, ליהנות מפוליסות רכב בהתאמה אישית מלאה המבטיחות שקט נפשי לאורך כל תקופת הכיסוי הביטוחי.

יחס אישי

לכל מבוטח יש מנהל תיק אישי שמטפל בכל בקשותיו וצרכיו

מקצועיות ללא פשרות

לסוכנות עובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים בענף הביטוח המעניקים מניסיונם המצטבר למבוטחים

אמינות

הסוכנות דוגלת בשקיפות מלאה ויושר מול מבוטחיה

צוות מסור

לסוכנות צוות עובדים ותיק ומסור. רוב עובדי הסוכנות פועלים בסוכנות למעלה מ7 שנים ברצף!

כל סוגי הביטוחים לכל סוגי הרכבים בבעלות פרטית או בבעלות החברה

בעלי רכב פרטי מכל סוג ודגם ומכל שנת ייצור? אצלנו ב-גבאי סוכנות לביטוח, תוכלו למצוא פתרונות ביטוח אופטימאליים בכל אחד מסוגי הביטוחים המיועדים לרכבים בבעלות פרטית.
לצד ביטוחי החובה הקבועים בחוק וביטוחי צד ג' המיועדים למטרות כיסוי ביטוחי לנזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי עקב שימוש ברכב המבוטח, תוכלו למצוא אצלנו גם פוליסות ביטוח מקיף מורחבות הכוללות בתוכן מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים בכפוף לתנאי הפוליסה וצרכיו הביטוחיים של המבוטח/ת.
פוליסות המקיף שלנו מותאמות באופן פרטני לסוג ודגם הרכב, שנת ייצורו, מערכות הבטיחות המותקנות בו ופרמטרים נוספים המאפשרים לנו להציע לכם את הפוליסות המורחבות ביותר במחיר האטרקטיבי והמשתלם ביותר.

הלקוחות שלנו עוזרים לנו לשאוף ליותר

מספרים עלינו

מעוניין בשירות זה?

השאר פרטים והמומחים שלנו יחזרו אלייך בהקדם