חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח סיעודי

מהו מצב סיעודי?

אדם במצב סיעודי הוא אדם שאינו מסוגל לבצע בכוחות עצמו חלק מהותי מפעולותיו הבסיסיות והיומיומיות, או שהוא זקוק להשגחה בשל תשישות נפש. "מצב סיעודי" כפוף להגדרות ולהערכה התפקודית המתבצעת על-ידי הגופים המוסמכים.

מצב סיעודי מתקיים, על פי ההגדרה הרווחת בענף הביטוח, מתייחס למצב בו המבוטח אינו מסוגל לבצע בכוחות עצמו מספר פעולות יומיומיות כגון: שליטה בסוגרים, אכילה-שתייה, שכיבה- קימה, הליכה, רחצה ויכולת עצמאית להתלבש או להתפשט. במצב זה, קיים הכרח לקבלת טיפול סיעודי – רפואי , שעלויותיו השוטפות עלולות להוות נטל כלכלי משמעותי גם בקרב משפחות אמידות. כאשר אדם נזקק לסיוע בביצוע פעולות יומיומיות.

 

מדוע צריך לרכוש ביטוח סיעודי פרטי?

רבים מאיתנו מבוטחים בביטוח סיעודי במסגרת הביטוח המשלים של קופות החולים. אך כאמור, ביטוח זה הינו בסיסי ואינו מספק: השיפוי החודשי הנמוך, ההחזר מוגבל לתקופה של 3-5 שנים בלבד (כשבפועל מצב סיעודי יכול להמשך זמן רב יותר) וניתן רק לחולים במצב סיעודי קשה יחסית.

ביטוח סיעודי, בדומה לכל מוצר ביטוחי אחר בתחום ביטוחי הבריאות, נחשב לאחד ממוצרי הביטוח החיוניים וההכרחיים. מעבר לקושי הנפשי, טיפול סיעודי הוא דבר יקר מאוד לנוכח העלויות הכספיות הגבוהות הנלוות לטיפול הסיעודי, עלויות שעל פי הערכות שונות נעות בין 10,000 ל-20,000 ₪ לחודש!!!

אצלנו ב-גבאי סוכנות ביטוח, תוכלו להבטיח לעצמכם "מעטפת ביטחון כלכלית" בכל אותם מקרים בהם תזדקקו לטיפול סיעודי זמני או קבוע, כאשר הביטוח הסיעודי המשווק על ידינו מיועד לכלל המקרים בהם המבוטח מוגדר במצב סיעודי, לרבות, מצב סיעודי עקב גיל כרונולוגי, מצב סיעודי עקב תאונות דרכים ו/או תאונות עבודה, מצב סיעודי עקב מחלות דמנציה, מצב סיעודי עקב תשישות נפש וכדומה.

יחס אישי

לכל מבוטח יש מנהל תיק אישי שמטפל בכל בקשותיו וצרכיו

מקצועיות ללא פשרות

לסוכנות עובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים בענף הביטוח המעניקים מניסיונם המצטבר למבוטחים

אמינות

הסוכנות דוגלת בשקיפות מלאה ויושר מול מבוטחיה

צוות מסור

לסוכנות צוות עובדים ותיק ומסור. רוב עובדי הסוכנות פועלים בסוכנות למעלה מ7 שנים ברצף!

היתרון שלנו!

לאחר בדיקה מקיפה של צרכייך האישיים, ביטוחיים וכלכלים המומחים שלנו ירכיבו עבורך חבילת כיסוי מותאמת אישית. ניתן לקבוע את גובה סכום הפיצוי החודשי, משך תקופת התשלומים ועוד מרכיבים של הכיסוי הביטוחי.

באמצעות פוליסות ביטוח סיעודי המתוכננות ומוקמות על ידינו בגבאי תוכלו להבטיח לעצמכם מענה כלכלי לצרכי הטיפול הסיעודי במידת הצורך, כאשר מרכיבי הפוליסה כוללים בין היתר גם פיצוי כספי בעת העפלתה וגם תגמולים ביטוחיים חודשיים בהתאם לתנאי הפוליסה.
הפוליסות המתכוננות ומוקמת על ידנו מותאמות באופן פרטני לכל מבוטח/ת והן מהוות את המוצר הביטוחי המקיף והאופטימאלי ביותר להתמודדות עם העלויות הגבוהות הנלוות לקבלת טיפולי סיעודי-רפואי בעת הפעלת הפוליסה. בדומה לכל מוצר ביטוחי אחר המשווק על ידינו, גם בתחום ביטוחי הסיעוד, אנו מאפיינים את צרכי ומרכיבי הפוליסה בהתאם לנתוניו ומאפייניו האישיים של כל מבוטח/ת.

הלקוחות שלנו עוזרים לנו לשאוף ליותר

מספרים עלינו

מעוניין בשירות זה?

השאר פרטים והמומחים שלנו יחזרו אלייך בהקדם