חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח משכנתא

מהו ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא הינו מוצר ביטוי נחוץ והכרחי לכל אחד ואחת מביניכם הנוטל הלוואת משכנתא לצרכי רכישת נכס למגורים ו/או להשקעה. מוצר ביטוחי זה מהווה תנאי סף הכרחי לנטילת הלוואות משכנתא בכל אחד מהבנקים המסחריים למשכנתאות.

ביטוח משכנתא – מה חשוב לדעת?

ביטוח משכנתא הינו מוצר ביטוחי המשלב בין: ביטוח חיים למשכנתא ל- ביטוח מבנה לדירה/נכס אותו אתם עתידים לרכוש באמצעות הלוואת משכנתא, כאשר מטרת הביטוח היא להבטיח לבנק המלווה את יכולות ההחזר גם במקרים בהם המבוטח/ת נפטר/ה באופן פתאומי במהלך תקופת ההחזר וגם במקרים בהם נגרם נזק למבנה הנכס.

יחס אישי

לכל מבוטח יש מנהל תיק אישי שמטפל בכל בקשותיו וצרכיו

מקצועיות ללא פשרות

לסוכנות עובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים בענף הביטוח המעניקים מניסיונם המצטבר למבוטחים

אמינות

הסוכנות דוגלת בשקיפות מלאה ויושר מול מבוטחיה

צוות מסור

לסוכנות צוות עובדים ותיק ומסור. רוב עובדי הסוכנות פועלים בסוכנות למעלה מ7 שנים ברצף!

ביטוח משכנתא אצלנו בגבאי- כל היתרונות

אצלנו בגבאי תוכלו להבטיח לעצמכם את ביטוחי המשכנתא המשתלמים ביותר בישראל, כאשר כל פוליסה ביטוחית בתחום ביטוחי המשכנתא, מתוכננות על ידינו בהתאם למאפיינים שונים הקשורים להיקף המשכנתא אותה נטלתם. ההתמחות הענפית שלנו גם בביטוחי חיים וגם במוצרי ביטוח אלמנטאריים, מאפשרים גם לכם ליהנות מהתאמה מדויקת בין מרכיבי הפוליסה לתנאי ומרכיבי המשכנתא. בדומה לכל מוצר ביטוחי אחר המשווק במשרדנו, גם בתחום ביטוחי המשכנתא, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ אובייקטיביים במסגרתם תדרשו לבחור בין המוצר הביטוחי המורחב והמשתלם ביותר עבורכם לאורך זמן.
חשוב לנו שתדעו: הפרמיה הנדרשת בגין ביטוח חיים כחלק מביטוח המשכנתא, הולכת ופוחתת לאורך השנים, כאשר תכנון מקדים של הפוליסה יאפשר גם לכם ליהנות מחיסכון של עשרות אלפי שקלים לאורך כל תקופת ההחזר במהלכו אתם נדרשים לחדש את ביטוח המשכנתא עד פירעון ההלוואה.

הלקוחות שלנו עוזרים לנו לשאוף ליותר

מספרים עלינו

מעוניין בשירות זה?

השאר פרטים והמומחים שלנו יחזרו אלייך בהקדם