חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח מנהלים

מהות ומטרת הכיסוי הביטוחי

במחלקת ההסדרים הפנסיונים העומדת לרשותכם ב-גבאי סוכנות לביטוח, תוכלו למצוא ידע מקצועי מורחב וניסיון מעשי בכל הנוגע להקמתם של ביטוחי מנהלים לשכירים ולעצמאיים שביניכם.
ביטוח מנהלים הוא למעשה מסלול ביטוחי מורחב המשלב בין אפיק חיסכון לגיל פרישה לבין כיסוי ביטוחי למקרים ביטוחיים כגון: פטירה מוקדמת ואובדן כושר עבודה.
מסלול ביטוחי זה מיועד לצרכי תשלום סכום כסף חד פעמי ו/או קצבת פנסיה חודשית בעת הגיעכם לגיל פרישה והוא משלב בתוכו מספר רכיבים ביטוחיים העתידים להבטיח את עתידה הכלכלי של המשפחה בעת התרחשותם של אירועים ביטוחיים כגון: פטירה בטרם עת של המבוטח/ת ו/או אובדן כושר העובדה של המבוטח/ת.
ביטוח זה נערך במלואו באמצעות חוזה פוליסת ביטוח אל מול החברה המבטחת והדבר מבטיח לכם תעריף ביטוחי ידוע מראש לאורך כל תקופת הפוליסה וכיסוי ביטוחי מלא מצידה של החברה המבטחת בהתאם לסעיפי הפוליסה והתקנות בכל הנוגע למרכיבים הביטוחיים הנכללים בתוכה.

ביטוחי מנהלים באמצעות המחלקה להסדרים פנסיונים ב-גבאי סוכנות לביטוח

אנחנו ב-גבאי סוכנות לביטוח, מעמידים לרשותכם מחלקת הסדרים פנסיונים המתמחה בכל הנוגע לתהליכי תכנון והקמתם של מסלולי חיסכון פנסיוני בשילוב רכיבים ביטוחיים המותאמים למאפייניו האישיים והנקודתיים של המבוטח/ת ולצרכיו הביטוחיים הדינמיים לאורך כל תקופת הפוליסה.

יחס אישי

לכל מבוטח יש מנהל תיק אישי שמטפל בכל בקשותיו וצרכיו

מקצועיות ללא פשרות

לסוכנות עובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים בענף הביטוח המעניקים מניסיונם המצטבר למבוטחים

אמינות

הסוכנות דוגלת בשקיפות מלאה ויושר מול מבוטחיה

צוות מסור

לסוכנות צוות עובדים ותיק ומסור. רוב עובדי הסוכנות פועלים בסוכנות למעלה מ7 שנים ברצף!

פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום ביטוחי המנהלים כוללים בין היתר:

• התאמה אישית של המרכיבים הביטוחיים הנלווים למסלול הביטוחי המורחב המוצע לכם במסגרת ביטוח מנהלים, וזאת בהתאם לגילכם, מצב בריאותכם, תחום עיסוקכם ומאפיינים אישיים נוספים.
• התאמה סקטוריאלית של ביטוחי המנהלים לכל תחומי העיסוק בישראל- ביטוחי המנהלים שלנו מיועדים גם לציבור השכירים במסגרת השתתפות המעסיק בתשלום הביטוח וגם לציבור העצמאיים ובעלי המקצועות החופשיים.
• ביטוחי המנהלים שלנו מתוכננים ומוקמים עבורכם לאחר הכוונה פנסיונית במסגרתה אנו בוחנים את כל צרכי החיסכון הרלוונטיים לכל אחד ואחת מביניכם לגיל פרישה.
• ביטוחי המנהלים שלנו משלבים בתוכם מספר אפיקי חיסכון והשקעה המוכרים גם כקופות גמל ולמעשה מאפשרים לכל מבוטח/ת ליהנות מהקלות והטבות שונות בענייני מיסוי.

הלקוחות שלנו עוזרים לנו לשאוף ליותר

מספרים עלינו

מעוניין בשירות זה?

השאר פרטים והמומחים שלנו יחזרו אלייך בהקדם