חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח דירה

מחדשים או רוכשים ביטוח לדירה?

אצלנו ב-גבאי סוכנות לביטוח, ממתינים גם לכם מוצרי ביטוח שונים המותאמים לכל צרכי הכיסוי הביטוחי לכל סוגי הדירות.

ביטוח דירות הינו תחום התמחות נוסף של המחלקה לביטוחים אלמנטאריים הפועלת ב-גבאי סוכנות לביטוח. מוצרי הביטוח המשווקים על ידי נציגי המחלקה מותאמים באופן פרטני לכל דירה או בית מגורים ולמכלול צרכיהם הביטוחיים של בעלי הבית/דירה או של השוכרים.

היתרון הביטוחי שלנו: פוליסות מותאמות לצרכי המבוטח/ת

בדומה לכל מוצר ביטוחי אחר המשווק על ידינו, גם בתחום ביטוח דירות, אנחנו ב-גבאי סוכנות לביטוח, מקפידים להכיר מקרוב את צרכיו הביטוחיים של בעל הבית/דירה או השוכר, ובשקלול פרמטרים מסוימים אודות הנכס המבוטח, אנו מקימים לכל לקוח/ה שלנו, פוליסה אישית המותאמת למכלול צרכיו הביטוחיים לאורך כל תקופת הפוליסה.

יחס אישי

לכל מבוטח יש מנהל תיק אישי שמטפל בכל בקשותיו וצרכיו

מקצועיות ללא פשרות

לסוכנות עובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים בענף הביטוח המעניקים מניסיונם המצטבר למבוטחים

אמינות

הסוכנות דוגלת בשקיפות מלאה ויושר מול מבוטחיה

צוות מסור

לסוכנות צוות עובדים ותיק ומסור. רוב עובדי הסוכנות פועלים בסוכנות למעלה מ7 שנים ברצף!

בתחום ביטוחי דירות תוכלו למצוא את המוצרים הבאים:

• ביטוח מבנה לכל סוגי הדירות והבתים הפרטיים- ביטוח זה כולל בתוכו כיסוי ביטוחי מורחב מפני סיכונים שונים, לרבות, נזקי טבע ורעידת אדמה, נזקי צנרת, נזקי דליקה ושריפה, נזקי זדון ועוד.

• ביטוח לשווי ערך הקרקע- ביטוח ייעודי לבעלי דירות בבניינים משותפים למקרה של נזק טוטאלי לבניין כולו ישולם סכום שווי הקרקע לצורך קניית דירה חדשה.

• ביטוח תכולה המשלב בתוכו כיסוי ביטוחי מורחב לתכולת הדירה/בית פרטי מפני סיכונים שונים כגון נזקי גניבה, פריצה ושוד, נזקי טבע ורעידת אדמה, נזקי אש, נזקי זדון, שבר ועוד.

• ביטוח דירות ובתים פרטיים להשכרה- ביטוחי ייעודי לבעלי דירות ובתים פרטיים להשכרה ו/או לשוכרי דירות ובתים פרטיים.

• ביטוח נזקי צנרת באמצעות שרברב פרטי- ביטוח ייעודי המותאם בעיקר לדירות בסטנדרט גבוה במסגרתו ניתן לבחור שרברב לצורך ביצוע העבודות לאחר הערכת שמאי.

• ביטוח מבנים משותפים – ביטוח ייעודי לוועדי בתים משותפים.

• ביטוחי מבנה + ביטוחי חיים למשכנתא- מסלול ביטוח ייעודי לנוטלי הלוואות משכנתא לרכישת נכסים. בכל אחד ממוצרי הביטוח המשווקים על ידינו בתחום ביטוחי דירות, תוכלו למצוא כיסויים ביטוחיים מורחבים המותאמים עבורכם ברמה האישית. בין יתר ההרחבות המיוחדות המוצעות על ידינו תוכלו למצוא: ביטוח צד ג' בגובה של 1,000,000 ₪ ומעלה, הרחבה לבריכה, ביטוח חבות מעבידים כלפי עובדי משק בית וכדומה, ביטוח כל הסיכונים לתכשיטים ולפריטים יקרי ערך עד 20% משווי התכולה, מחשב נייד וכדומה. בנוסף, ניתן לרכוש אצלנו בגבאי גם מנוי לשרות תיקונים למוצרים חשמל ביתיים.

הלקוחות שלנו עוזרים לנו לשאוף ליותר

מספרים עלינו

מעוניין בשירות זה?

השאר פרטים והמומחים שלנו יחזרו אלייך בהקדם