החברות הגדולות במשק מעניקות לעובדיהן ביטוח בריאות קבוצתי.
ביטוח זה מעניק תנאים רחבים יותר ומחירים נמוכים יותר מביטוח בריאות פרטי,
ואינו דורש מהמבוטחים לעבור חיתום רפואי (בדיקת מצבו הרפואי של המבוטח טרם קבלתו לביטוח).ביטוח בריאות קבוצתי איכותי, הינה הטבה סוציאלית מאוד מקובלת בחברות גדולות, ובשנים האחרונות אימצו אותה גם בחברות הייטק וחברות גדולות במשק.

לפי הערכה כ- 80% מהחברות הגדולות בישראל מבטחות את עובדיהן בביטוח בריאות קולקטיבי המעניק למבוטחים אפשרות לקבל תנאי ביטוח רחבים יותר ויקרים פחות מאלה המשיגים מבוטחים פרטיים .עובד המסיים עבודתו יכול להמיר את הפוליסה הקולקטיבית שלו בפוליסה פרטית באותה חברת ביטוח, וזאת ללא צורך בהליך חיתום מחודש, ברוב המקרים.חיתום הינו מבחן הכניסה אותו עורכת חברת הביטוח לאנשים המעוניינים לרכוש ממנה ביטוח. בתהליך החיתום עוברת חברת הביטוח על הגיליון הרפואי ועל הצהרת הבריאות של הפונים אליהם, ומחליטים באילו תנאים יתקבל האדם לביטוח ואיזו פרמיה יידרש לשלם עבור הכיסוי.ככל שעולה הגיל, וככל שהמצב הבריאותי מתרופף, הופך הליך החיתום לבעייתי יותר, ופוליסת הביטוח שאותה מקבל המבוטח הופכת לפחות איכותית, וכזו אשר תגן עליו בפחות תרחישים בריאותיים עתידיים.

אחד היתרונות הגדולים של ביטוח קולקטיבי טוב הוא בכך שהחברים בו לא נדרשים לרוב לעבור הליך של חיתום רפואי, וגם חברים מבוגרים וחולים עשויים ליהנות מכיסוי ביטוחי להוצאותיהם הרפואיות, גם העובדים וגם בני משפחותיהם המבוטחים.

על כן עובדים רבים במשק נמנים כיום מביטוח בריאות למרות שחברות הביטוח לא היו מקבלות אותם כמבוטחים, אם הם היו פונים לביטוח פרטי.

ביטוח קלוקטיבי

טלפון
03-7919000
דואל
osnat@gabay-ins.co.il
כתובת
חרוץ 9 , תל אביב